Wartość mleka i nabiału pochodzących z najlepszych źródeł

0
692

Spółdzielnie mleczarskie zmieniły się na przestrzeni lat. W przeszłości zakład przetwarzający mleko potocznie nazywany „mleczarnią” zajmował się wyrobem zaledwie kilu produktów, jak mleko, ser, masło, śmietana i ewentualnie jogurt, kefir. Od lat 90-tych spółdzielnie mleczarskie podnoszą jakość produktów dostarczanych na rynek polski i zagraniczny. Produkty wytwarza się według najnowszej technologii, zawsze najwyżej jakości. Asortyment mleka i nabiału jest dziś ogromny. Współczesne spółdzielnie mleczarskie dostarczają konsumentom wiele rodzajów mleka, sera, jogurtów i kefirów naturalnych, jak i smakowych z wsadem owocowym, masło naturalne, śmietanę, desery mleczne i nabiał bez laktozy dedykowany klientom cierpiących na nietolerancje pokarmową związaną z trawieniem cukru mlecznego.

Od dawnej „mleczarni” do nowoczesnej spółdzielni mleczarskiej

W naszym kraju nie brakuje okręgowych spółdzielni mleczarskich OSM, ale wśród nich można wskazać na najlepsze, liderów na rynku przemysłu spożywczego. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Krasnystaw to miejsce wyjątkowe, w którym codziennie przetwarza się mleko, z którego powstaje wiele produktów. OSM Krasnystaw jest doskonałym źródłem mleka i nabiału. To z tego miejsca rozjeżdżają się dostawcy, którzy przewożą towar do wszystkich sklepów spożywczych w Polsce. Wiele produktów ze spółdzielni mleczarskiej w Krasnymstawie trafia również na rynek zagraniczny. Zakład współpracuje z ponad 2 tys. producentów mleka pochodzącego z najlepszych gospodarstw w Polsce. Pozycja i znaczenie OSM Krasnystaw stale rośnie. Każdy konsument mleka i nabiału znajdzie w ofercie coś dla siebie https://www.krasnystaw.eu/pl.  Nie tylko mleko, ale i masło, śmietanę, jogurty i kefiry naturalne lub ze wsadem owocowym, desery mleczne dla dorosłych, seniorów, dzieci i młodzieży. Osoby mające problemy żołądkowo-jelitowe po spożyciu mleka i jego przetworów mogą wybrać sobie wersję artykułów mlecznych bez laktozy.

OSM Krasnystaw jest to przykład zakładu, który codziennie stara się trafić w różne gusty klientów i dostosowuje swoją ofertę do zapotrzebowania na rynku.

Produkty mleczne – smaczne i zdrowe

Nie wszyscy lubią mleko i nabiał. OSM Krasnystaw w trosce o swoich klientów dostarcza na rynek polski i rynki zagraniczne produkty mleczne, które smakują nawet tym, którzy nie przepadają za mlekiem i nabiałem. Szeroki asortyment jogurtów, kefirów i deserów z dodatkiem wsadów owocowych, przypraw jak np. laska wanilii, podnoszą wartości smakowe nabiału i smakują nawet osobom nieprzepadającym za artykułami mlecznymi. Mleko i nabiał bez laktozy przeznaczone dla konsumentów, którzy mają różne schorzenia w wyniku spożycia laktozy. Każdy konsument znajdzie w ofercie OSM Krasnystaw produkty o dużej wartości odżywczej, smaczne i zdrowe.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here