Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników w miejscu pracy

0
1537

Kompletujesz wyposażenie do nowego magazynu i szukasz dobrej jakości produktów? Potrzebujesz wytrzymałych i godnych zaufania sprzętów? A może po prostu chcesz zwiększyć komfort swoich pracowników w miejscu pracy? W takim razie koniecznie musisz to przetestować!

Co jest najważniejsze w trakcie pracy?

Bez wątpienia, najważniejsze w trakcie pracy jest bezpieczeństwo Twoich pracowników. A dbałość o to zaczyna się już w momencie budowania i urządzania magazynów oraz innych przestrzeni roboczych. Równie ważne, jak odpowiednia wentylacja w miejscu pracy, wyjścia ewakuacyjne i zabezpieczenia przeciwpożarowe, jest dobranie odpowiednich sprzętów ze wszystkimi wymaganymi atestami. Podobnie w przypadku wyposażenia, zwłaszcza półek i szaf, ważne jest o zadbanie o to, z jakich materiałów zostały wykonane, czy są odpowiednio mocne i wytrzymałe, żeby utrzymać ciężar wszystkich towarów, jakie mogą zostać na nich ustawione. W miejscu, w którym przewożone są ciężkie pakunki, bardzo ważne są także barierki zabezpieczające i osłony na wybrane elementy mechanizmów. Pewne, bezpieczne instalacje i sprawnie działające sprzęty to pewność nie tylko bezpieczeństwa zdrowia i życia pracowników, ale także sprawniejsza praca i szybsze realizowanie zaplanowanych działań. Szukając sprawdzonych producentów zabezpieczeń, dobrych cen i szerokiej oferty asortymentu, odwiedź stronę Magazynuj PL i zadbaj o to, żeby przestrzeń w Twojej firmie była bezpieczna dla każdego pracownika.

Zdrowy i zadowolony pracownik to szybsza i sprawniejsza praca!

Kompletując sprzęt do swojego zakładu pracy i magazynu, nie zapomnij o zapewnieniu odpowiednich warunków pracy pracownikom fizycznym. Zadowolony i zdrowy pracownik jest o wiele wydajniejszy niż wyczerpany i narzekający na obolałe mięśnie. Jak temu przeciwdziałać? Sprawdź już dziś, jak działają maty antyzmęczeniowe, czyli tania, łatwa w czyszczeniu i zakładaniu nowoczesna posadzka, dbająca o komfort i bezpieczeństwo pracowników w trakcie pracy. Wykonana z miękkiego i elastycznego materiału podłoga, która swoją ergonomiczną powierzchnią zapewnia mięśniom pracownika stały, delikatny ruch, dzięki czemu pracownik o wiele mniej się zmęczy w trakcie wielu godzin pracy.

Materiał jest bardzo mocny i wytrzymały na uderzenia. Nie odkształca się po dłuższym użytkowaniu. Ponadto maty są wodoodporne i antypoślizgowe, więc zapewniają bezpieczne środowisko pracy. Sprawdzają się znakomicie nie tylko w przestrzeni magazynowej, ale także przemysłowej, gastronomicznej, sprzedażowej i biurowej. Są bardzo łatwe w czyszczeniu, więc łatwo zadbać o czystość i wysokie standardy sanitarne, co jest istotne zwłaszcza w przypadku lokali gastronomicznych. Montaż podłogi jest bardzo prosty. Maty występują w dwóch wariantach – długiej, którą można dowolnie przycinać i modyfikować jej kształt, tak żeby najlepiej wpasowała się w daną przestrzeń, jak i gotowe, modułowe plastry, które swobodnie można ze sobą łączyć. Do montażu nie jest wymagany żaden klej, taśma ani inne łączenie – wystarczy wybrać spośród dostępnych wariantów i kolorów najlepiej pasujący do Twojej firmy, zapłacić, położyć na podłodze i gotowe! Do kompletu można dokupić wycieraczki na wymiar z tego samego tworzywa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here