LEASING SAMOCHODÓW OSOBOWYCH SZANSĄ NA POPRAWIENIE WIZERUNKU FIRMY

Będąc architektem, prawnikiem czy managerem doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że to, czy pozyskamy klienta zależy w dużej mierze od tego, czy zdobędziemy jego zaufanie. Nie od dziś wiadomo też, że ludzi ocenia się na podstawie pierwszego wrażenia. Elegancki samochód może nam pomóc takie wrażenie wywrzeć. A w sfinansowaniu zakupu takiego auta pomoże nam leasing.

Szukając specjalisty, który wykona określone usługi często oceniamy go nie tylko na podstawie tego co mówi, ale też tego, w co jest ubrany i jakim jeździ samochodem. To przez gadżety i strój oceniamy status materialny oraz przynależność do grup społecznych – a to z kolei odzwierciedla stopień zaufania do konkretnej osoby. Jeśli na przykład mamy do czynienia z prawnikiem w dobrze skrojonym i eleganckim garniturze, który na spotkanie przyjeżdża luksusowym autem, a do tego korzysta z najnowszego telefonu – w naszej głowie rodzi się automatyczne skojarzenie, że mamy do czynienia z człowiekiem sukcesu, a więc kimś kto dobrze zna się na swojej pracy. W efekcie chętniej powierzamy mu swoje problemy, sowicie go wynagradzając.

Będąc właścicielem firmy powinniśmy zawsze mieć na uwadze wizerunek jaki kreujemy wśród klientów. Dlatego tak ważne jest otaczanie się profesjonalnymi sprzętami i gadżetami, które mogą pomóc nam zdobyć zaufanie klienta. Co jednak, jeśli nie mamy środków finansowych na zakup nowego auta, które polepszyłoby nasz obraz w oczach odbiorców? Warto wziąć wówczas pod uwagę  leasing auta osobowego. Ten produkt został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy nie mogą lub nie chcą angażować zbyt dużych kwot jako wkładu własnego i nie zależy im na posiadaniu auta na własność. Chcą po prostu z niego korzystać. Koszt leasingu samochodu osobowego nie jest wysoki, jeśli weźmiemy pod uwagę przysługujące ulgi podatkowe oraz możliwość wpisania rat w koszty prowadzenia działalności. Do wyliczenia konkretnych kwot warto sprawdzić kalkulator leasingu dostępny w serwisie CSL. Dodatkowo, po wygaśnięciu umowy leasingowej nie musimy wykupywać auta – możemy zawrzeć kolejną umowę na preferencyjnych warunkach i otrzymać inny samochód. Na naszej głowie pozostaje już tylko wybór odpowiedniego modelu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here