Ranking oczyszczaczy powietrza do dużego biura

Na prowadzenie własnej firmy składa się wiele elementów, począwszy od dobrego biznesplanu, pracowników, skończywszy na odpowiednim wyposażenie biura. Skupiając się na wyposażeniu biura firmowego możemy oczywiście wymienić konieczność odpowiedniego przygotowania i wyposażenia miejsca pracy, tak aby nasi pracownicy w sposób komfortowy mogli wypełniać i realizować swoje obowiązki. Składają się na to tak oczywiste elementy, jak biurko, krzesło, odpowiednie oświetlenie, czy dostęp do komputera. Czy wiesz, że możesz także w prosty sposób zadbać o zdrowie i lepsze samopoczucie swoich pracowników? W jaki sposób? Wyposażając własne biuro w oczyszczacz powietrza.

Oczyszczacz w sklepie internetowym Goodair – jak wybrać najlepszy do własnego biura?

Wybierając urządzenie, którego głównym zadaniem jest sterylizacji powietrza, do własnego biura warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych cech produktu i na tej podstawie odpowiednio dopasować oczyszczacz do konkretnego pomieszczenia. Choć oczyszczacze w sklepie internetowym goodair w większości są sprawdzonymi bardzo dobrymi modelami, nie każdy da sobie radę w dużych pomieszczeniach biurowych, dlatego zawsze kiedy kupujemy urządzenie do sterylizacji powietrza należy dopasować jego wydajność i powierzchnię oczyszczenia do powierzchni pomieszczenia w, którym znajdzie swoje miejsce. Niezwykle kluczowym elementem są także odpowiednie filtry zastosowane we wnętrzu oczyszczaczy, dla przykładu urządzenie takie jak popularny oczyszczacz Sharp KI-G 75 EUW, odfiltrowuje zanieczyszczenia dzięki wieloetapowej filtracji wykorzystując do tego najlepsze filtry i metody. Pomieszczenia biurowe są zazwyczaj dość specyficznymi miejscami, gdzie pracuje duża ilość sprzętu elektronicznego, wówczas warto rozważyć wybór oczyszczacza posiadającego funkcję jonizacji, dzięki czemu uzyskamy nie tylko czyste i świeże powietrza, ale także zrównoważone pod względem zawartych w powietrzu jonów dodatnich i ujemnych, co w znaczący sposób wpływa na samopoczucie i koncentrację. Dobrze dopasowane urządzenie powinno być doskonałym rozwiązaniem w niemal każdym pomieszczeniu biurowym.

Poznaj TOP 3 oczyszczacze idealne do biura

  • Oczyszczacz Sharp KI-G75EUW -charakteryzuje go duża powierzchnia oczyszczania wynosząca 56m2, a także wydajność 450m3/h. Filtruje powietrze wieloetapowo, wykorzystując także funkcję jonizacji w technologii Plasmacluster. Ponadto pracuje bardzo cicho a wręcz można go wprowadzić w tzw. tryb cichy, gdzie hałas który wyemituje będzie znikomy. Oczyszczacz Sharp KI-G 75 EUW to także zdecydowanie najładniejszy oczyszczacz w sklepie internetowym goodair, przedstawiony w tym artykule. Koszt tego oczyszczacz od Sharp to 4499 zł.
  • IDEAL AP 40 PROC- tańszy model o nieco słabszych parametrach a także nie posiadający tylu funkcji, którymi pochwalić się może poprzednik. Również filtruje powietrze wieloetapowo, możemy nim sterować przy pomocy aplikacji mobilnej, cicha praca, a także prosta obsługa. W profesjonalny sklepie kupimy go w cenie 2699 zł.
  • VESTFROST VP-A1S70WH- najtańsza alternatywa w naszym rankingu oczyszczaczy powietrza do biura, choć wcale nie oznacza to, że będzie on gorszym wyborem niż pierwszy w rankingu Oczyszczacz Sharp KI-G 75 EUW. Nadaje się do powierzchni nie przekraczających 80m2, filtruje powietrze wieloetapowo, a także je jonizuje, pracuje cicho, a jego cena jest bardziej niż atrakcyjna. Koszt modelu od Vestfrost to 2199 zł

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here