najlepsze oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji

Oczyszczacze powietrza z funkcją jonizacji, są szczególnie doceniane przez osoby ceniące sobie czystość i wyraźnie wyczuwalną rześkość powietrza, w szczególności także alergików. Najlepsze oczyszczacze dostępne w profesjonalnych sklepach posiadają funkcję jonizacji. Profesjonalna jonizacji pozwala również na eliminację wirusów i bakterii.

Jaki oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji wybrać?

Oczyszczacze sharp z funkcją nawilżania i jonizacji najlepsze urządzenia na polskim rynku

Oczyszczacze Sharp z funkcją nawilżania i jonizacji są niezwykle popularne wśród polskich klientów, nie bez powodu japońskie urządzenia zajmują wysokie miejsca we wszelkich rankingach. Zarówno funkcją nawilżenia jak i jonizacji to dodatkowe zalety urządzeń do sterylizacji powietrza. Klasyczne oczyszczacze, które nie posiadają wspomnianych funkcji jedynie filtrują powietrze, usuwając z niego szkodliwe zanieczyszczenia, natomiast jeśli zdecydujemy się na urządzenie z funkcją jonizacji i nawilżania, jak np.  oczyszczacz Sharp KC-A40EUW, przy takim wyborze zyskujemy 3 w 1 czyli klasyczną filtrację, jonizację a także nawilżenie. Sharp to zdecydowany lider w branży oczyszczaczy powietrza, będzie stanowić doskonały wybór zarówno do prywatnych domów, jak również biur czy budynków użyteczności publicznej.

Jaki oczyszczacz z funkcją jonizacji cieszy się popularnością?

  • Oczyszczacz Sharp KC-A40EUW– wspomniany już w tym artykule oczyszczacz powietrza, który doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, skutecznie eliminując szkodliwe zanieczyszczenia, odświeżając powietrze, a także je nawilżając. Pracuje bardzo cicho, można umieścić go zarówno w pokoju dziennym, jak i sypialni czy pokoju dziecka, sprawdzi się takie, jako filtrator powietrza w niewielkim biurze. W parze z jakością idzie także atrakcyjna cena, w profesjonalnych sklepach koszt urządzenia to ok. 1599 zł.
  • Vestfrost VP-A1Z40WH- oczyszczacz powietrza z funkcją jonizacji, bez funkcji nawilżenia. Wyposażony w sprawdzone filtry, w tym filtr węglowy oraz HEPA. Pracuje równie cicho co poprzednik, posiada blokadę rodzicielską i możliwość sterowania z poziomu telefonu przy pomocy aplikacji mobilnej. Jego cena to 1499 zł.
  • Sharp FP-J60EU-W- kolejny popularny oczyszczacz powietrza japońskiego pochodzenia, który doceni każdy komu zależy na porządnej, złożonej filtracji. Posiadający funkcję jonizacji, bez funkcji nawilżania. Nadaje się do większych powierzchni, sprawdzi się w pomieszczeniach domowych, a także w biurze, czy gabinecie np. lekarskim. Bardzo prosty w obsłudze i funkcjonalny. W profesjonalnych sklepach jego koszt to 2999 zł.

Każdy z trzech wymienionych oczyszczaczy powietrza jest niezwykle skuteczny, wpływ na to ma również wykorzystywanie funkcji jonizacji. Warto odpowiednio dopasować urządzenie do wielkości pomieszczenia, aby dawało jak najlepsze oczekiwane efekty.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here