Nakładki prostujące na zęby – charakterystyka i działanie

0
415

Prostowanie zębów nakładkami to innowacyjna metoda skierowana do najbardziej wymagających pacjentów, którzy cenią sobie wygodę i komfort leczenia. Ponadto przeźroczyste nakładki ortodontyczne są niezwykle skuteczne i estetyczne, dlatego stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych. Zatem czym się charakteryzują i jak działają nakładki prostujące na zęby?

Nakładki ortodontyczne — charakterystyka i działanie

Nakładki ortodontyczne na zęby to rodzaj aparatu korekcyjnego. Taki aparat przygotowuje się przy pomocy komputerowej wizualizacji uzębienia pacjenta, ponieważ musi być idealnie dopasowany do każdego zgryzu. Zadaniem nakładki ortodontycznej jest przesuwanie i prostowanie zębów tak, aby przywrócić im właściwą pozycję. W trakcie leczenia cyklicznie zmienia się nakładki, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Co ważne, nakładki zrobione są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są całkowicie niewidoczne oraz nie zawierają toksycznego BPA. Jednak największą zaletą nakładek na zęby jest możliwość ich samodzielnego założenia lub ściągnięcia w dowolnie wybranym przez pacjenta momencie.

Nakładki ortodontyczne — PRO SMILE

Szukając nakładek ortodontycznych do korekcji niewielkich lub średnich wad zgryzu, warto rozważyć aparaty PRO SMILE. Jest to bowiem rodzaj nakładek, których stosowanie nie wymaga posiadania dodatkowej wiedzy z zakresu ortodoncji, przez co mogą być z powodzeniem używane w każdym gabinecie stomatologicznym.

Profesjonalne nakładki PRO SMILE można szybko i bezpiecznie zamówić na stronie https://cereclab.pl/ortodoncja, a czas oczekiwania wyniesie maksymalnie 10 dni. Dodatkowo firma Cereclab oferuje również kompleksowe szkolenia z zakresu wykonywania skanów pod nakładki, dzięki czemu cała procedura jest wyjątkowo prosta i intuicyjna.

Podsumowując, nakładki prostujące na zęby to małoinwazyjna metoda, której stosowanie nie zajmuje wiele czasu, a jednocześnie daje fantastyczne efekty. Ponadto pacjenci coraz częściej pytają o nakładki ortodontyczne, ponieważ chcą, aby ich zęby były leczone w sposób dyskretny, wygodny i przede wszystkim bezpieczny.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here