Jak usprawnić proces przeprowadzki Trójmiasto

Przeprowadzki Trójmiasto to bardzo aktywny temat: ludzie nieustannie migrują ze wsi do dużych miast i na odwrót. Nie wiem jak Tobie, ale mi było dane przeprowadzać się już kilka razy w swoim życiu. I za każdym razem towarzyszył mi stres, poczucie presji, trochę strachu. A przecież przeprowadzamy się po to, aby zmienić swoje życie na lepsze, prawda? A więc: czy można zrobić coś, żeby usprawnić cały proces przeprowadzki Trójmiasto?

Jak to było do tej pory?

Jeżeli chcesz dokonać przeprowadzki Trójmiasto możliwie jak najszybciej, to weź parę dni wolnego z pracy. I Twoja druga połówka też, gdyż wszystkie przygotowania są mozolne i czasochłonne – nie do ogarnięcia przez jedną osobę. I na pewno nie przez jeden dzień. A więc:

  • organizacja pudeł, worków, mocnej taśmy klejącej – w te wszystkie rzeczy powinieneś zacząć się zaopatrywać już na kilka tygodni przed planowaną przeprowadzką. Z doświadczenia wiem, że ile kartonów byś nie zorganizował – zawsze na końcu okazuje się, że jest ich za mało.
  • mądre planowanie – przeprowadzki Trójmiasto zajmują kilka dni, a przez te kilka dni musisz coś jeść, pić, innymi słowy: funkcjonować. Zostaw sobie w widocznym miejscu najpotrzebniejsze rzeczy (np. artykuły higieniczne czy akcesoria kuchenne), nie pakuj ich na dnie ogromnego kartonu, gdyż przyjdzie Ci go w takim przypadku przekopywać kilkadziesiąt razy. Po co? Szkoda nerwów.
  • zabezpiecz wszystkie przedmioty przed ewentualnym uszkodzeniem w trakcie transportu – to najmniej lubiana przeze mnie czynność. U mnie w użyciu był stos gazet, ale średnio zdało to egzamin. Tobie radzę zaopatrzyć się w folie bąbelkowe, stretch itp. 
  • chcesz zabrać meble ze sobą? Świetnie! Na pewno przydadzą się w nowym gniazdku. Tylko..jak je przewieźć? W całości? Może być kłopot. Rozkręcić je? A potem trzeba będzie skręcać…Trudny wybór.
  • wyprowadzasz się z wynajętego mieszkania? Liczysz na zwrot kaucji? Musisz zatem mieć pewność, że w ferworze przeprowadzki nie ulegną zniszczeniu futryny, ściany, podłogi itp. Zabezpiecz je!

Wszystkie te czynności to i tak nie wszystko. A wydaje mi się, że już brzmi przerażająco!

Wynajmij firmę. Pozwól się wyręczyć

Nie musisz robić tego wszystkiego samemu. Znajdź firmę, która zrobi to za Ciebie! Istnieje całe mnóstwo różnego rodzaju przedsiębiorstw, które posiadają nie tylko doświadczenie w temacie “przeprowadzki Trójmiasto”, ale także ogrom niezwykle potrzebnych rzeczy, takich jak np. specjalne auta z windą, profesjonalne wózki do przenoszenia z miejsca na miejsce dużych i ciężkich rzeczy itp. Pozwól sobie pomóc. Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu, energii i nerwów.

Przeprowadzki Trójmiasto – polecana firma

Mam dla Ciebie namiar na firmę świadczącą bogaty zakres usług. Nie tylko przewiozą Twoje rzeczy do nowego miejsca zamieszkania (gdziekolwiek ono by nie było: nie tylko przeprowadzki Trójmiasto, ale również przeprowadzki zagraniczne), ale także:

  • zapakują je i rozpakują w miejscu docelowym
  • zabezpieczą wszystkie przedmioty z największą możliwą starannością;
  • posprzątają, jeśli wyrazisz tylko taką chęć;
  • przetrzymają Twoje rzeczy w magazynie, jeśli tego potrzebujesz;
  • zajmą się nietypowymi, ciężkimi rzeczami (np. pianina, sejfy itp.) – odpowiednio je zabezpieczą i przewiozą

Zainteresowany? Obejrzyj strony internetowe takie jak www.transportplus.pl, gdzie znajdziesz szczegółową ofertę wraz ze wstępnym kosztorysem. Firma ta posiada całkiem pokaźne grono zadowolonej klienteli – dołącz do niej. Przeprowadzki Trójmiasto wcale nie muszą być stresujące – wystarczy tylko, że zaufasz odpowiednim ludziom.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here