piątek, Czerwiec 5, 2020

Porady finansowe miliardera – Sprawdź co radzi Warner Buffett

0
miliarderzy

Poniżej przedstawiamy wam bardzo cenne lekcje i jakie legendarne inwestor Warner Buffett daje co roku swoim akcjonariuszom. Są to rady dotyczące finansów i nie tylko. Dzięki nim przekonasz się co radzi autorytet wśród inwestorów. Warto jest posłuchać takich rad od prawdziwej legendy. Oto co mówi.

Przeczytaj też: https://www.wsb.com.pl/porady-finansowe-miliardera/

„Obecne zespoły dyrektorskie są zacofane”

Buffett krytycznie ocenia rolę dyrektorów, którzy bardzo często po prostu przytakują prezesom firm. Wprowadzając zmiany między innymi w zarządach zdecydowanie naprawa damy filmy na sukces. Dobrze jest postawić na kobiety w zarządach ponieważ obawiają się one sprzyjającą szczerością narady dyrektorów bez udziału CEO. 

Bardzo duży problem polega jednak na tym że większość szefów nie chce szukać dyrektorów, w którzy mogliby podważyć ich decyzję. Przecież nie o to chodzi. Problem tkwi w pieniądzach. Dyrektorzy zarządu często dostaje regularnie ponad 250000 $ rocznie za swoją pracę która polega na udziale w około 6 dorocznych spotkaniach. System Ten działa w ten sposób, że nie mają powodów krytykować swoich prezesów. Dyrektorzy dodatkowo nie mają motywacji pszczelich aby angażować się w działalność firmy. 

„Uwzględnij cnotę lenistwa”

Inwestor uwielbia wprost leniwy styl inwestowania. Jego zdaniem nadpobudliwość w ciągłym kupowaniu oraz sprzedawaniu zatrudnieniu i zwalnianie doradców finansowych powoduje ogromne straty. Miliarder uważa też że bezczynność jest czasami dobra. Jego zdaniem prawie każdemu inwestorowi lepiej służy zakup kilku niezawodnych akcji i trzymania się w ich perspektywie na bardzo długi czas, zamiast próby dopasowania czasu kupna i sprzedaży do cykli rynkowych.

„Czas jest przyjacielem cudownego biznesu, a wrogiem miernego”

Warner Buffett podkreśla, że słaby firmy kosztują sporo pieniędzy w czasie między ich kupnem, a sprzedażą z dyskiem. Trzeba więc po prostu pompować w nie gotówkę. Nigdy nie inwestujemy w firmie, które mogą odnieść sukces jeżeli będzie utrzymywana przez bardzo krótki czas. Inwestujemy natomiast firmy które mogą odnieść sukces bardzo długim okresie czasu nawet jeśli to będzie 100 lat lub dłużej.

Zobacz też: http://elsinterakcja.pl/zwrot-podatku-firmie-jednoosobowej-zasady/

Polecamy teczki męskie ze sklepu Belveder w Szczecinie

0
Polecamy teczki męskie ze sklepu Belveder w Szczecinie

Jeśli szukasz niepowtarzalnych i oryginalnych dodatków, świetnym pomysłem na podkreślenie stylu są wyroby handmade. Wykonane są z ogromną dbałością o detale, z doskonałej jakości surowców i zdecydowanie wyróżniają się na tle galanterii dostępnej w sklepach sieciowych.

Teczka męska wykonana przez mistrza kaletnictwa to małe dzieło sztuki i doskonały przykład kunsztu rzemiosła. Dlatego coraz bardziej doceniamy ręcznie szyte teczki męskie, portfele i torebki. Bo jakością i starannością wykonania zdecydowanie deklasują szytą taśmowo galanterię. Nie sposób pominąć również wyjątkowej oryginalności wykonanej ręcznie, w małym zakładzie rzemieślniczym teczki męskiej. Każdy egzemplarz jest inny, mimo że wykonany na tym samym projekcie. Bez wątpienia galanteria handamde to szyte na miarę naszych oczekiwań dodatki, w których jej twórca umieścił swoje doświadczenie i pasję tworzenia. Gdzie można kupić tak wyjątkowe, wykonane ręcznie teczki męskie w Szczecinie? Pod jednym adresem: www.belveder.com.pl. Zobaczcie sami jak ciekawe i niepowtarzalne są ręcznie odszyte teczki męskie produkcji Belveder.

Szyta ręcznie teczka męska, dostępna w Szczecinie

Doskonałą propozycją oryginalnej, niezwykle eleganckiego wyrobu handmade, który możecie kupić w Szczecinie jest teczka męska skórzana brązowa BN41.

teczka skórzana

Zdjęcie: teczka skórzana, ze sklepu Belveder w Szczecinie, model: SKU-BN41BR

To przepiękna klasyczna teczka skórzana, wykonana z najwyższej jakości skóry naturalnej. Ręczne, staranne przeszycie mocnymi nićmi stanowi gwarancję jej długowieczności. Najlepsze surowce użyte do jej wykonania stanowią o klasie i najwyższej jakości tego produktu. Dzięki temu ta wyjątkowa teczka to po prostu produkt luksusowy. Perfekcyjnym, ręcznym wykonaniem producent idealnie podkreślił szlachetność skóry oraz stworzył wyrób niepowtarzalny. Teczka stworzona została jako klasyczny, ponadczasowy model teczki biznesowej, pojemnej i wygodnej w użytkowaniu. Zamykana jest klasycznym zatrzaskiem, który dodatkowo można zabezpieczyć kluczykiem dołączonym do teczki. Wewnątrz posiada 4 wygodne i pojemne sekcje mieszczące format A4 i laptopa. W jej wnętrzu znalazł się także poręczny organizer oraz środkowa przegroda, zamykana zamkiem. Świetnym pomysłem jest także umieszczona w plecach teczki kieszeń szybkiego dostępu na suwak, dzięki której wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy są pod ręką. Idealna dl akanego człowieka biznesu.

Teczka męska i torba skórzana na laptopa od kaletnika

Jeśli poszukujesz w Szczecinie teczki męskiej, która będzie zachwycać nowoczesnością, idealna będzie torba skórzana lakierowana  czarna BV82.

Teczka męska ze skóry

Zdjęcie powyżej: Model SKU-BV82CZ, Teczka męska ze skóry, idalna na dokumenty i laptopa. Dostępna w sklepie Belveder, oddział Szczecin.

To produkt który łączy modną stylistykę i klasę. Wykonana jest przez polskiego producenta galanterii skórzanej, Belveder z pierwszej jakości skóry naturalnej o lakierowanej powierzchni. To właśnie ten lekki błysk dodaje jej niesamowitego smaku i elegancji. Ręczne odszycie to po prostu majstersztyk rzemiosła. Wszystkie detale dopracowane są bardzo starannie i elegancko i pochodzą od sprawdzonych, polskich dostawców. Świetnie zaprojektowana przestrzeń wewnętrzna, mieszcząca formaty A4 oraz praktyczny organizer stanowi o jej ponadprzeciętnej funkcjonalności. Wygodne rączki wykonane są również z lakierowanej skóry, dzięki czemu jest tak wygodna w użytkowaniu i idealnie leży w ręce. Małe, zamykane na magnesy frontowe kieszonki świetnie sprawdzą się na portfel, klucze czy telefon. Ta teczka męska posiada także wygodny, odpinany pasek z naramiennikiem, który zapewnia komfort przenoszenia nawet ciężkich rzeczy. To teczka męska, która doskonale spełni każde oczekiwania właściciela. Niesamowity, idealnie trafiony styl sprawia, że pasuje do każdej stylizacji – codziennej, sportowej i biurowej.

Potrzebujesz kupić w Szczecinie niebanalną, wyjątkową i solidną teczkę męską? Najlepszym adresem jest bez wątpienia Belveder.com.pl. To tu znajdziesz oryginalne fasony szytych ręcznie, przez polskich rzemieślników teczek męskich, które urzekają stylistyką i zachwycają wykonaniem. Doceńmy rodzime wyroby handmade, tak jak już zrobił to świat!

Prawnik a rozwód

0
Prawnik a rozwód

Bywają niestety takie sytuacje, w których trudno funkcjonować całkowicie zwyczajnie i normalnie. Kwestia rozwodu jest zazwyczaj najtrudniejsza dla dzieci, które nie do końca potrafią zrozumieć decyzję rodziców. Ile ludzi, tyle przypadków, ale mam wrażenie, że najmłodsi obrywają zazwyczaj najbardziej.

Wystawianie faktur

0
Wystawianie faktur

Musimy pamiętać, że prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z wystawianiem faktur. Dla niektórych jest to bardzo męczący i czasochłonny proces, który wymaga poświęcenia czasu. Dlatego jaki program do wystawiania faktur online wybrać, żeby jak najbardziej usprawnić ten proces.

ZOBACZ TEŻ